İçerenköy Mah. Büyük Kartal Sok. Parlar Bolat İş Mkz. No:19
Pazartesi - Cuma 09:00-18:00
0216 384 0751

Ölçemezseniz, Yönetemezsiniz

PaperWork ECM platformu, Türkiye’mizin yerel gücü kullanılarak geliştirilmiştir. 1998 yılında başlayan, global ürünlerle rekabet edebilen çözüm yaratma maceramız, bugüne kadar kesintisiz olarak sürmüştür. Firmamızın tek hedefi müşterilerimizin verimliliğini arttırmaktır. Süreç ve içeriğinizi ne kadar verimli yönettiğiniz, sizi pazardaki rakiplerinizden ayırmaktadır. Çözümümüz, çalışanlarınızın, hedefler doğrultusunda birbirleriyle etkileşimli olarak ortak hareket etmesini sağlar, farkındalık yaratır. Firmanızı geleceğe hazırlar.

Harvard üniversitesi Stratejik Yönetim profesörü Michael Porter, değişimin içeriğini çok güzel özetlemiş: “Rekabetin kuralları değil şirketlerin kullandığı teknolojiler değişiyor. Bu değişime çabuk adapte olan şirketler, içinde bulundukları endüstrilerde kendilerine farklı bir yer yaratarak rekabette avantaj sahibi olabilecekler.”

Müşterilerimiz işimizin merkezinde olmalıdır. Dijital dönüşümü kullanarak, maliyetlerimizi düşürmeli ve şirkete değer katan süreçleri oluşturmalıyız. Amacımız müşteri ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan sistemi oluşturmaktır. PaperWork müşteri odaklı dönüşüm için, gelişen yazılım teknolojisinin tüm imkanlarını kullanır. Bilgiye erişmenizi, değerlendirmenizi ve zamanında aksiyon almanızı sağlar. İzlenebilir şeffaf süreçler gelirinizi arttırır, rekabet avantajı sağlar, riskleri azaltır ve müşteri odaklı dönüşüm sağlar. Çalışanlarınız ofisteyken, hatta ofis dışındayken bile web ve mobil uygulamalarımız ile her zaman sürecin bir parçası olurlar.

Neden PaperWork ? x

Software Development Kit (SDK)

Her türlü kurumsal uygulama ile entegrasyon mümkündür. PaperWork ürünün tüm özelliklerini içeren gelişmiş SDK’ ya sahiptir. Kendi uygulamalarınızla kolaylıkla arayüz entegrasyonu yapabilirsiniz. SDK’nın detaylı kullanım klavuzu bulunmaktadır.

Native Mobile Uygulama

Kullanıcılar her zaman her yerde sürecin bir parçası olurlar. Pazarda ki en gelişmiş mobil uygulamalardan biridir. Hem iş akışını hemde doküman yönetimini kapsar. Native Mobil uygulama üzerinden iş akışı başlatabilir veya dokümanlara erişebilirsiniz.

Kolay Süreç Tasarımı

Süreçlerinizi, MS Visio’ya benzeyen grafiksel iş akışı tasarım aracımız ile sürükle bırak yöntemiyle dijital ortama aktarmak çok kolay. BPMN 2.0 ve Swimlane desteği mevcuttur.

Outlook İş Akışı Eklentisi (Add in)

Kullanım kolaylığı en üst seviyeye çıkmıştır. İş akışımız, Outlook içerisinde, bir eklenti olarak da çalışmaktadır. İsterseniz web arayüzlerimizi kullanmadan sadece Outlook kullanarak iş akışlarınızı yönetebilirsiniz.

Kolay Form Tasarımı

Grafiksel form tasarım aracımız ile sürükle bırak yöntemiyle, hem mobil hem de web formları aynı anda yaratılır.

 

İçerik Yönetimi

PaperWork iş akışı, kendi içerik yönetimi sistemi ile bütünleşik çalışır, başka sisteme ihtiyaç duymaz. Hem iş akışlarınızı hem de dokümanlarınızı yönetir.

İçerik ve süreç otomasyonu sizi geleceğe taşır x

PaperWork, hedeflerinizi gerçekleştirmek ve şirket kültürünüzü tüm çalışanlarınızla paylaşmanız için gerekli olan ortamı oluşturur. İş akışı sırasında ihtiyaç duyulan dokümanlar, sistem tarafından otomatik yaratılır. Süreçlerinizi otomatize eder, çalışanlarınızı ortak bir platformda birbirine bağlar. Süreçleriniz ve içeriğiniz dijital dünyada tek bir sistem tarafından yönetilir, izlenir.

 

 

 

 

 

 

Hazır Entegrasyon Eklentileri

İş akışımız, kod yazmadan SAP, LOGO ve MS CRM ile hazır entegrasyon eklentileri sayesinde veri alıp yazabilmektedir. Bu sayede projenin uyarlama süresi kısalır ve destek gereksinimi azalır. Entegrasyon maliyetleriniz düşer. Ayrıca web service ve SDK katmanı ile de her türlü sistemle kolaylıkla entegre çalışır.

Uyarlama Ekibi

Tecrübeli proje yöneticilerimiz ve uyarlama metolojimiz ile başarı garantidir.

Raporlama

Çalışanlarınızın performansını yakından takip edin. Süreçlerinizi, grafiksel ortamda anlık olarak izleyin, olan bitenden haberdar olun. KPI ve iş bitirme raporları ile süreç performanslarını ölçün.

 

Parametrik Yapı

Akış, form, rapor, entegrasyon tasarım araçları ile canlı kullanıma kolayca geçin.

PaperWork Hub Zone

Kesintisiz süreç yönetimi demektir. PaperWork ECM gelişmiş entegrasyon altyapısı ile aynı süreç üzerindeki farklı uygulamaları birbirine bağlar. Veri alış verişi yapar ve sürecin kesintiye uğramadan devam etmesini sağlar.

Kullanım Kolaylığı

Outlook benzeri ara yüzleri ile, kullanıcı memnuniyeti en üst seviyeye çıkar.

Dijital dönüşüm zamanının geldiğini nasıl anlarsınız? x

. Birimler arasında artan çatışmalar
. Zayıf iletişim
. Bitmeyen işler
. Artan maliyet
. Tekrarlanan hatalar
. Artan müşteri şikayetleri
. Memnuniyetsizlik
. Bilgiye erişim için aşırı zaman harcanması
. Sorumluluk sınırlarının gerçekte takip edilememesi

 

Doküman yönetimi ve iş akışı uygulamaları

PaperWork Nedir?

Bizden Haberler x