İçerenköy Mah. Büyük Kartal Sok. Parlar Bolat İş Mkz. No:19
Pazartesi - Cuma 09:00-18:00
0216 384 0751

Koç Sistem

Proje Detayıx

Koç Sistemx

KoçSistem, Sözleşme Onay Sürecini PaperWork üzerine taşıdı.

Koç Sistem Satış Bölümü, MS Dynamic CRM tabanlı Arena platformunu PaperWork İş akışı ile entegre etti. PW iş akışının MS CRM entegrasyon uzantısı ile süreç çok hızlı devreye alınmıştır.

Tüm onay işlemleri PW iş akışının eposta üzerinden işlem yapma özelliği sayesinde, süreçler arayüzler kullanılmadan e posta ortamında ilerlemektedir. Satış Sorumlusu Arena’ya eklediği sözleşme dokümanıyla iş akışını başlatmakta; sözleşme, eposta ile önce Hukuk Bölümüne iletilmektedir. Hukuk Bölümü yorumlarını kendine eposta içine yazarak akışı bir sonraki adıma ilerletmektedir. Sözleşme, ikinci olarak onay için üst yönetime iletilmekte ve her adımda Arena kullanıcısına bilgi epostası gönderilmektedir. Satış Genel Müdür Yardımcısı kendisinden önceki Hukuk biriminin yaptığı tüm yorumları görebilmekte ve onayını bu bilgiler çerçevesinde vermektedir.

KoçSistem bir sonraki adım olarak Müşteri Yatırım Onay Sürecini ve İhale Sürecini PaperWork üzerine taşımayı planlıyor.

Arena platformunda yeni bir Müşteri eklendiğinde PaperWork’de bir iş akışı başlamakta ve müşterinin tüm bilgileri Mali İşler’e onay için gitmektedir. Mali İşler yorumlarını da yazarak eklenen müşteriyi onaylamakta veya reddetmektedir.

İhale Sürecinde, Satış Sorumlusu Arena Platformundan ihale seçeneğini işaretlediğinde PaperWork’de bir iş akışı başlamaktadır. Kullanıcı tarafından yüklenen Gizlilik(NDA) ve Şartname dokümanları akışta Hukuk Bölümüne iletilmektedir. Eğer dokümanlar Hukuk biriminin onayından geçerse, akış, Genel Müdür’ün onayına ilerlemektedir. Genel Müdür kendisine gelen akışta Hukuk biriminin yaptığı yorumları adım adım görebilmekte ve bu bilgiler çerçevesinde kararını vermektedir.

.