İçerenköy Mah. Büyük Kartal Sok. Parlar Bolat İş Mkz. No:19
Pazartesi - Cuma 09:00-18:00
0216 384 0751

Pepsico Türkiye

PepsiCo Türkiyex

PepsiCo Türkiye, 2017 yılında PaperWork ile gerçekleştirdikleri Peppocket projesi ile, Pepsi Global de “Best of IT” ödülünü aldı.

PepsiCo Türkiye, “Fatura onay ve aktivite planlama yönetimi” için PaperWork Platformunu seçti

PaperWork’ün pazardaki en kolay kullanılabilen kullanıcı dostu arayüzlere ve yüksek entegrasyon yeteneğine sahip olması, başlıca seçim kriterleri olmuştur. Öncelikle gelen e-faturaların onay süreci PaperWork ile takip edilecek.

E fatura entegratörü Digital planet ile yapılan entegrasyon ile, e faturalar otomatik olarak PaperWork sistemine aktarılarak, belirlenen kurallar çerçevesinde iş akışına aktarılacak. Böylece faturaların hangi işlem adımında ve kullanıcıda olduğu anlık olarak izlenebilecek, kullanıcı faturaların kontrolünü kolayca sağlayıp iş akışını ilerletebilecek. Aynı zamanda faturalar ve istenilen bilgiler PaperWork üzerinde arşivlendiğinden, yetkiler dahilinde faturalara, web arayüzlerimiz üzerinden erişilip, kontrolü sağlanabilecek. Aktivite bütçelerinin ve müşteri bilgilerinin periyodik olarak güncellenmesi de bu sistemle yapılacak.

Aktivite planlama süreci de PaperWork iş akışı üzerinde takip edilecek. PaperWork’ün Oracle uygulaması ile olan entegrasyonu sayesinde, aktivite planlama akışı Oracle uygulaması üzerinde başlayarak PaperWork iş akışı üzerinde işlem görecek. Kullanıcılar aktivite onaylarını e-posta üzerinden verip, iş akışını sürdürebilecek. Planlanan etkinliğe ait faturalar da, fatura onay süreci ile eşleştirilecek. Böylece aktivite planlama süreci içerisinde, etkinliğe ait gelen faturalar da tek bir platform üzerinde izlenebilecek. Çeşitli kriterlere göre arama yapılarak ulaşılan faturalar üzerinden aktivite değişikliği yapılıp güncelleme yapılabilecek.

Paperwork’e aktarılan faturaların onay sürecine ait alınan bilgilerle, sonlanan aktivitelere ait takip edilmek istenilen parametrelerin tasarlanan rapor ile gösterimi yapılabilecek.
Bu sayede kullanıcı istenilen şekilde filtreleme de yaparak aktivitelerin ve faturaların raporuna ulaşabilecek.