İçerenköy Mah. Büyük Kartal Sok. Parlar Bolat İş Mkz. No:19
Pazartesi - Cuma 09:00-18:00
0216 384 0751

Digital Planet

Ana Sayfa > İş Ortakları > Digital Planet

Digital Planet sevislerine gelen e faturalar, sağlanan entegrasyon ile doğrudan PaperWork içerisine arşivlenmektedir. Aynı anda e faturalar belirlenen kurallar çerçevesinde , PaperWork içerisinde onay iş akışına sokulmakta, onaylar tamamlndığında doğrudan DP servisleri üzerinden farura deatyları ERP sistemine atılmaktadır.

Bugün gururla söyleyebiliriz ki, sunmuş olduğumuz Müşteri İletişimleri Yönetimi ve Hybrid Mail Çözümleri, ülkemizde bir standart olarak, Türkiye’nin önde gelen bankaları, çeşitli finans ve telekomünikasyon kuruluşları tarafından kullanılıp, her ay ortalama 100 milyon sayfa doküman üretimi ve milyonlara hedefe yönelik e-mail, faks gönderisi olarak tüm ülkeye ulaşmaktadır.
Lider ve yenilikçi çözümlerle dolu geçmişimizden aldığımız güç ve cesaret ile, 2001 yılında kurulan Digital Planet, Türk teknoloji sektörünü kişiselleştirilmiş akıllı doküman kavramıyla tanıştırmıştır. Sunduğumuz çözümler tüm Türkiye’de yaygınlaşmakla beraber, müşteri portföyümüze Rusya ve Orta Doğu’dan katmış olduğumuz müşterilerle globalleşme yolunda ilerlemekteyiz.

Ürünlerimiz, doküman üretimi, gönderimi, finans, telekomünikasyon ve posta servisleri ve hizmet sektöründe kullanılmakta olan elektronik içerik yönetimini kapsar.
Ayrıca, dijital imza içeren ve tamamen entegre edilebilen e-fatura uygulamalarımız, ilk kez ekibimiz tarafından geliştirilmiştir. Bunun yanı sıra, faturalar, kredi kartı ekstreleri vb. dökümanaları rekor denilecek kadar az yer kaplayarak arşivleyerek, çok yüksek orana sıkıştırma yetisine sahip olan Netvault, güvenli bir şekilde sunulabilmektedir.
Geliştirilmiş versiyonuyla Netvault kurumsal arşivleme çözümü, PDF/PDF-A dökümanlarınızın hiçbir performans kaybı yaşanmaksızın %90-%99 oranlarında sıkıştırılmış bir formatla arşivlenmesini sağlar. Bu yenilikçi ve benzersiz teknoloji PDF-A dökümanlarının arşivlenmesindeki bellek gereksinimi endişelerini ortadan kaldırır.
Ayrıca, Digital Planet, 10 yılı aşkın bir süredir sunduğu, PDF-A ve Stream Arşivleme, Müşteri İletişimi Yönetim Sistemleriyle, ekstre ve her çeşit kurum dökümanının, pazarlama dökümanına dönüştürülmesi, saklanması ve sunulması uygularını kapsayan geniş bir yelpazeye sahiptir.
Türk pazarına öncü olarak sunduğumuz Netgateway e-messaging sistemi, tamamen Digital Planet bünyesince geliştirimiş bir teknoloji ürünü olup, yüksek oranda ölçeklenebilir mimarisiyle, müşterilerine 24 saat gibi bir zaman diliminde, 1.5 milyona kadar PDF ve PDF-A dökümanının dijital imza eklentilerine sahip e-mail gönderimi yapabilme imkanı sunar.
2009 yılında Digital Planet tarafından yayınlanan NetECM, müşterilerimize, online dökümanlarını ve elektronik içerik havuzunu akış yönetimi kabiliyetiyle yönetebilme imkanı sunar. Netvault çekirdek mimarisiyle güçlendirilen NetECM, doküman yöntetimine yeni bir anlayış kazandırmıştır.
Digital Planet olarak bizler, genç, dinamik ve profesyonel ekibimizle, tamamen müşteri memnuniyetine dayanan hizmet anlayışımız, öğrenme arzumuz ve yenilikçi vizyonumuzla alanımızda öncü ve güvenilir çözümler üretmeye devam etmektedir.

Bizden Haberler x