İçerenköy Mah. Büyük Kartal Sok. Parlar Bolat İş Mkz. No:19
Pazartesi - Cuma 09:00-18:00
0216 384 0751

Arı Leasing

Proje Detayıx

Arı Leasingx

Sinpaş grubu bünyesinde bulunan Arı Leasing dokümanlarını PaperWork ile arşivliyor.

Yoğun evrak trafiğine sahip operasyon departmanı, belge yönetimini sistem üzerinden gerşekleştiriyor . PaperWork’ün ilişkili belge özelliği ile, sözleşme ekleri,kredi onay ve sigorta poliçeleri gibi kayıtlar ilgili sözleşmeyle otomatik olarak ilişkilendirilerek arşivlenmektedir.Böylece bir belgeye ulaştığınız da ilişkili olduğu kayıtlara da aynı anda ulaşılmaktadır. Sözleşmelenin fesih ve devir tarihleri otomatik hatırlatma maillleri ile sistem tarafından takip edilmektedir.

Finans departmanı ise sözleşmeyle ilgili müşteriden aldığı senetleri, bankalarla olan faks, e posta, ve yazışmalarını arşivlemektedir.Muhasebe departmanı tüm faturaları arşivliyor. Gelişmiş arama motoru sayesinde istenilen faturaya ait belgeler kolaylıkla bulunabiliyor. Arı Leasing’ de kullanılan ERP uygulamasından müşteri bilgileri, fatura bilgileri gibi daha önce girişi yapılmış veriler web servis aracılığıyla sisteme aktarılarak kolaylık sağlandı. PaperWork gelişmiş API altyapısı ile her türlü uygulama ile entegre çalışabilmektedir.

Müşterilere ait sigorta poliçeleri arşivleniyor ve sigorta bitiş tarihlerinden önce gönderilecek hatırlatma mailleri sayesinde,sigortası bitecek müşterilerin takibi çok kolay yapılmaktadır. Rapor modülü ile süreli kayıtların, iştenilen parametrelere göre detaylı raporları sistem tarafından hazırlanmakda ve kullanıma açılmaktadır. PaperWork’ün kademeli yetkilendirme servisleri sayesinde her departman sorumlu olduğu belgeleri arşivleyebiliyor, sadece yetkili olduğu belgeleri görüntüleyip işlem yapabiliyor.

.