İçerenköy Mah. Büyük Kartal Sok. Parlar Bolat İş Mkz. No:19
Pazartesi - Cuma 09:00-18:00
0216 384 0751

Aroma

Proje Detayıx

Aroma

Türkiye’nin meyve suyu üretiminde en köklü kurumlarından olan Aroma Bursa Meyve suları ve Gıda Sanayi A.Ş. ,LOGO Tiger 3 Enterprise uygulaması ile entegre olarak süreçlerini dijital ortama PaperWork BPM ile taşıyor. Başta satın alma, finans,kalite ve İK süreçleri olmak üzere tüm süreçler Logo Tiger 3 Enterprise ile entegre olarak PaperWork ile yönetilecek. Kağıt formlar ortadan kaldırılarak, mobil ve web formlar üzerinden süreçler elektronik ortamda takip edilecek. Süreç ve kişi verimlilikleri kolaylıkla izlenebilecek.

Aroma’nın teknik ekibi ,Baykuş Akademide ki eğitimleri tamamladıktan sonra süreçleri kendisi uyarlamayı planlamaktadır.

Kurum kağıtsız ofis dönüşümünü PaperWork platformu ile gerçekleştirecek PaperWork, Logo® entegrasyon eklentimiz (Connector) ile kod yazmadan Logo® ya veri gönderip alabilmektedir. Bu hazır modül ile, Logo® içerisindeki tüm fonksiyonları PaperWork’ün elektronik formundaki veriler ile kolaylıkla eşleşebilmektedir.

PaperWork BPM, PaperWork Content Management (Doküman Yönetimi) ile bütünleşik çalışmaktadır. Bu sayede süreçler sırasında toplanan belgeler otomatik olarak doküman yönetiminde arşivlenecek. Kurumsal hafıza kendiliğinden oluşmaya başlayacak.

Hem süreçler hem de dokümanlar tek bir sistem tarafından yönetilecek.

Bizden Haberler x

Kolay Kullanım,

Kolay Uyarlama,

Kolay Entegrasyon..