İçerenköy Mah. Büyük Kartal Sok. Parlar Bolat İş Mkz. No:19
Pazartesi - Cuma 09:00-18:00
0216 384 0751

İnci Akü Yuasa

Proje Detayıx

İnci Akü, süreçlerini PaperWork platformuna taşıyor.

Japonya’nın akü devi Yuasa ile İnci Holding’in ortak girişimi olan İnci Akü Yuasa süreçlerini dijital ortama PaperWork platformu ile taşıyacak. İnci Akü’nün tecrübeli teknik ekibi, Baykuş Akademi de her ay tekrar eden ücretsiz eğitimlerimizi tamamladıktan sonra süreçleri kendisi uyarlayacak.

Başka uygulamalar üzerinde bulunan süreçler ile kağıt üzerinde yürüyen süreçler, SAP ile entegre olarak PaperWork platformuna taşınacak. Süreçlerin tek bir platform da toplanması, kullanımı kolaylaştıracak ve işletim maliyetlerini düşürecek. PaperWork’ün hazır SAP entegrasyon modülü( Konnektör), hızlı ve maliyetsiz olarak SAP ile veri alışverişini sağlayacak. PaperWork SLA, KPI gibi metriklerle, süreçleri anlık olarak izleyecek.

İş yükünün dengeli dağıtımını ve sorunlu noktaların iyileştirilmesini sağlayacak.Süreç yönetimi ile entegre çalışan dinamik doküman yönetimi sistemi de , dokümanların merkezi olarak yönetilmesini sağlayacak.PaperWork’ün SAP içinden çalışan doküman yönetimi uygulaması PW SAP ECM UI sayesinde kullanıcılar, ister web ara yüzümüzden isterlerse de SAP içinden doküman görüntüleme, versiyonlama, arama, paylaşma ve tarama gibi işlemleri gerçekleştirecekler 

Bizden Haberler x