İçerenköy Mah. Büyük Kartal Sok. Parlar Bolat İş Mkz. No:19
Pazartesi - Cuma 09:00-18:00
0216 384 0751

Mata Automotive

Proje Detayıx

Mata Automotivex

Mata Automotive tüm dokümanlarını ve iş süreçlerini PaperWork üzerinde yönetmeye karar vermiştir.

Tuzla Deri Organize Sanayinde bulunan üretim tesislerinde 600’e yakın personel çalışmaktadır. Personellerin fazla mesai talepleri PaperWork Workflow ile takip edilmeye başlanacaktır. İlgili yöneticiler tarafından fazla mesaiye kalacak persoenellerin hangi tarih, hangi vardiye saati için talepte bulunduğu bilgisi ile birlikte yöneticilerinden ve genel müdürden onay alma ve IK grubuna bilgilendirme işlemleri artık PaperWork Workflow ile takip edilecektir.

Mevcut durumda 600 personel için fazla mesai talep formu oluşturmak, çıktısını almak yöneticiler ve genel müdür için onay alma işleri manuel yapılmaktadır ve yönetilmesinde sorunlar yaşanmaktadır. Paperwork Workflow ile onay süreçleri kısalacak ve yönetimsel sorunları ortadan kalkacaktır.

Ayrıca ilk etapta Kalite Birimi tarafından üretilen dokümanların arşivlenmesi sağlanarak diğer birimler tarafındanda kullanıma açılması planlanmaktadır.

Mata Automotiv tarafından kullanılan ERP sistemi ile PaperWork arasında web servis entregrasyon çalışmalarını planlamıştır. Bu sayede kullanıcıların aynı bilgilerin farklı platformlarda tekrar girişinin önüne geçilmesi planlanmaktadır.

.