İçerenköy Mah. Büyük Kartal Sok. Parlar Bolat İş Mkz. No:19
Pazartesi - Cuma 09:00-18:00
0216 384 0751

Mega Metal

Proje Detayıx

Mega Metal

Bakır kablo üretiminde Türkiye nin önde gelen firmalarından olan Mega Metal, LOGO Tiger 3 Enterprise uygulaması ile entegre olarak süreçlerini dijital ortama PaperWork BPM ile taşıyor. Başta satın alma, finans ve İK süreçleri olmak üzere tüm süreçler Logo Tiger 3 Enterprise ile entegre olarak PaperWork ile yönetilecek. Kağıt formlar ortadan kaldırılarak, mobil ve web formlar üzerinden süreçler elektronik ortamda takip edilecek. Süreç ve kişi verimlilikleri kolaylıkla izlenebilecek.

Kurum kağıtsız ofis dönüşümünü PaperWork platformu ile gerçekleştirecek PaperWork, Logo® entegrasyon eklentimiz (Connector) sayesinde kod yazmadan Logo® ya veri gönderip alabilmektedir. Bu hazır modül ile, Logo® içerisindeki tüm fonksiyonları PaperWork’ün elektronik formundaki veriler ile kolaylıkla eşleşebilmektedir. 

PaperWork BPM, PaperWork Content Management ile bütünleşik çalışmaktadır. Bu sayede süreçler sırasında toplanan belgeler otomatik olarak doküman yönetiminde arşivlenecek. Kurumsal hafıza kendiliğinden oluşmaya başlayacak.

Bizden Haberler x