İçerenköy Mah. Büyük Kartal Sok. Parlar Bolat İş Mkz. No:19
Pazartesi - Cuma 09:00-18:00
0216 384 0751

Netcore

Proje Detayıx

Netcorex

Netcore Kağıtsız Ofis Projesi,

NetCore, İş Süreçlerini, Doküman Yönetim Sistemini ve Efatura Arşivini PaperWork üzerine taşıdı.

Müşteri odaklı dönüşüm projesinin bir parçası olarak , tüm iş süreçleri ve dokümanlar PaperWork ile yönetilmeye başladı.NetCore’un E-fatura entegratürü olan Efinans ile doğrudan entegrasyonu olan sistemimiz, gelen tüm e-faturaları otomatik olarak Efinans’dan alıp PaperWork ortamında arşivlenmektedir. Fiziksel olarak gelen kağıt faturalar da taranarak aynı şekilde dijital olarak arşivlenebilmektedir.Gelen faturalar, belirlenen kurallar doğrultusunda otomatik olarak fatura onay iş akışına sokulmaktadır.

Netcore firmasının ,ana iş süreçlerinden olan Maliyet Analizi Onay Süreci, Masraf Onay Süreci, İzin Süreci, Avans Talebi ve Eğitim Talebi iş akışları, PaperWork ortamına taşınmıştır. Bu sayede , süreçler hızlanmış ve izlenebilir hale gelmiştir.Süreçlere ait tüm işlemler dijital ortamda kayıt altına alınmış ve kağıt evraklar ortadan kalkmıştır. Kullanıcılar ofiste olmadıklarında, iş akışı sistemi tarafından gönderilen elektronik posta üzerinden onay,ret,yönlendirme ve bunun gibi işlemleri yapabildikleri için ,işler beklemeden yürümektedir. Farklı yetki seviyeleriyle sisteme giren kullanıcıların her biri sadece kendilerine özgü alanlarda iş yapmakta, yetkileri ölçüsünde belge görüntüleyebilmektedir.

Tüm Sözleşme, Teklif, Sipariş, Personel Özlük Dosyası gibi belgelerin dijital olarak PaperWork ortamında arşivlenmesiyle kurumun evraklarının saklanması ve ulaşılması kolaylaşmış, iş verimliliği artmıştır.

.