İçerenköy Mah. Büyük Kartal Sok. Parlar Bolat İş Mkz. No:19
Pazartesi - Cuma 09:00-18:00
0216 384 0751

Schneider Electric

Proje Detayıx

Schneider Electricx

Schneider Electric dökümanlarını artık Paperwork ile arşivliyor.

Schneider Electric; İzmir, Manisa ve İstanbul olarak Türkiye’de faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu dağıtık yapı altında çalışan personeller, müşterileri ve birimleri arasındaki iş süreçlerini yürütmektedirler. Dağıtık yapı içerisinde iş süreçlerinde oluşan dokümanların paylaşımı, arşivlenmesi ve arşiv sonrasında dokümana ulaşımı sorun oluşturmaktadır. PaperWork Enterprise ürünü kullanılarak tüm dokümanların tek bir uygulama üzerinden arşivlenmesi ve paylaşıma açılması ile dokümanlara hızlı erişimin kolay hale getirilmesi sağlanacaktır.

PaperWork Enterprise ürünü; kullanıcı gruplarına ve kullanıcılara özel yetki düzeylerinin belirlenmesi ile arşivlenen dokümanların güvenliği sağlanacaktır.

Sözleşme ve proje gibi tarih açısından önemli olan süreçler için; sürecin bitiş tarihinden itibaren belirlenen gün kadar önce işin sahiplerine uyarı amaçlı elektronik posta göndermesi ile hem çalışanların hem de müşterilerinin memnuniyeti hedeflenmiştir.

PaperWork Enterprise ürününde dokümanın güvenli bir biçimde kurum içi ve kurum dışına paylaşılması önceden tanımlanan yetki setinin yada yeni oluşturulacak yetki seti ile sağlanabilecektir.

Bir dokümanın birden fazla noktada arşivlenmesinin önüne geçilerek gereksiz zaman ve kırtasiye masraflarından kurtulacaktır.

PaperWork Enterprise web tabanlı bir uygulama olduğundan kurum isterse intranet dışına da uygulamayı açabilecektir. Bu sayede kullanıcılar internet erişimi olan her yerden dokümanlara yetkileri dahilinde güvenli bir şekilde ulaşabileceklerdir.

.