İçerenköy Mah. Büyük Kartal Sok. Parlar Bolat İş Mkz. No:19
Pazartesi - Cuma 09:00-18:00
0216 384 0751

Uludağ İçecek Başarı Öyküsü

Proje Detayıx

Uludağ İçecekx


100 yılı aşan bir tarihi olan Uludağ İçecek tüm süreçlerini PaperWork platformu ile yönetiyor

Öncelikli olarak tüm insan kaynakları ve Covid iş akışları sistem üzerine aktarıldı. Tüm işlem adımları izlenmeye ve ölçülmeye başlandı.

PaperWork’ün SAP konnektörü sayesinde, kod yazmadan SAP ile veri alışverişi sağlandı. Entegrasyon ve işletim maliyetleri düştü, LowCode mimarisini kullanan parametrik sistem, karmaşık süreçlerin minumum eforla tasarlanmasını sağladı. PaperWork’ün form, işi akışı ve rapor tasarım araçlarını kullanarak sürükle bırak ile kolayca iş akışlarını, kimseye bağımlı olmadan kendileri tasarladılar İş akışları SAP ile entegre olarak planlandı. Böylece SAP sistemi rahatladıldı. SAP’nin işletim maliyetleri düşürüldü.

PaperWork’ün gelişmiş SDK’sı ve entegrasyon katmanı ile diğer uygulamalarla da entegrasyonlar yapıldı. Bu sayede sistem üzerinde bulunan tüm iş akışlarının, KPI ve SLA takipleri anlık olarak yapılmaya başlandı. Yeni ürün geliştirme, kampanya yönetimi ve Robusta RPA sanal robotu ile entegre süreçler de canlıya alınıyor. PaperWork sanal iş gücünü(RPA) ve çalışanları aynı süreç üzerinde kontrol ediyor.

Yandaki videolardan , Uludağ İçeceğin deneyimleri hakkında bilgi alabilirsiniz