İçerenköy Mah. Büyük Kartal Sok. Parlar Bolat İş Mkz. No:19
Pazartesi - Cuma 09:00-18:00
0216 384 0751

Uludağ

Proje Detayıx

Uludağ İçecek

1930 kuruluş tarihli ve efsane uludağ gazozunun yaratıcısı olan, Uludağ İçecek A.Ş. süreçlerini dijital ortama PaperWork BPM ile taşıyor. Başta satın alma, finans, kalite ve İK süreçleri olmak üzere tüm süreçler SAP S/4 HANA ile entegre olarak PaperWork ile yönetilecek. Kağıt formlar ortadan kaldırılarak, mobil ve web formlar üzerinden süreçler elektronik ortamda takip edilecek. Süreç ve kişi verimlilikleri kolaylıkla izlenebilecek

Uludağ içecek’in teknik ekibi ,Baykuş Akademide ki eğitimleri tamamladıktan sonra süreçleri kendisi uyarlamayı planlamaktadır.

Kurum kağıtsız ofis dönüşümünü PaperWork platformu ile gerçekleştirecek PaperWork, SAP® entegrasyon eklentimiz (Connector) ile kod yazmadan SAP® ye veri gönderip alabilmektedir. Bu hazır modül ile, SAP® içerisindeki tüm BAPI ve Z’li fonksiyonlar, kod yazmadan PaperWork’ün elektronik formundaki veriler ile kolaylıkla eşleşebilmektedir.

PaperWork BPM, PaperWork Content Management (Doküman Yönetimi) ile bütünleşik çalışmaktadır. Bu sayede süreçler sırasında toplanan belgeler otomatik olarak doküman yönetiminde arşivlenecek. Kurumsal hafıza kendiliğinden oluşmaya başlayacak.

Hem süreçler hem de dokümanlar tek bir sistem tarafından yönetilecek.

Bizden Haberler x